Saped90 skriver:
Haha, min svoger har det ligesom din kæreste.. Han synes også at barnet ligner en alien - og derfor fik min søster heller ikke en 4D scanning
Sjovt at nogle mænd har det sådan.. Så lillesøster her har været så sød at invitere hende med når jeg skal scannes, så hun kan få lov til at opleve det
Og selvfølgelig vil jeg dele billederne med jer!!
Og havde forresten ikke lige set at du havde svaret herinde.. Så bare glem at jeg skrev til dig privat 
Da jeg var oppe og få lavet en 3/4D scanning har jeg aldrig oplevede Henrik så salig som han var.. Som han sagde, han havde aldrig siddet og smilet så meget over og se sit kommende barn boltre sig rundt inde i maven..
Så det er ikke alle mænd der er så sarte.

) Men jo det kan godt lige lidt en vanskabning, men som kvinde ser du jo bare dit eget kød og blod blotre sig rundt og møve og lave sjove ting, som og vinke og smile, åbne og lukke munden, holde om navlestrengen osv. osv. det er jo bare det mest fantastiske, så Sarah, glæd dig. det er virkelig en oplevelse for alle pengene, gjorde det gerne igen hvis jeg havde råd til det..
Nu må jeg bare vente med at se hende til hun kommer ud til mig og siger HER ER JEG..
Anmeld