Jeg forstår altså ikke alt postyret, jeg forstår egentlig godt hun vil have lavet sine mor bryster - jeg syntes heller ikke det er specielt sjovt med lidt hængende bryster (og så er hun jo stadig ung - og vil gerne se ung ud)
Mht. at udstille sig selv, så havde min søster engang en klasselærer, der havde været side 9 pige (den blev selvfølgelig fundet frem af nogle af de ældste drenge på skolen, og hun var selvfølgelig pinlig over det, men forklarede i et brev hjem til forældrene i 2. klasse (min søsters klasse) at det var et valg hun havde taget engang og hun stod ved det)
Jeg syntes ikke hun viser noget - så jeg syntes faktisk ikke billederne er så slemme, det at nogle af jer ser hunden som noget slemt, tror I ikke fotografen har tænkt at billedet måske blev mindre "porno" agtigt af en lille sød vov - hun viser jo INTET og jeg har sku også krammet min hund uden bh på sikkert - det er jo bare bryster - big deal!!
Jeg syntes de klæder hende, og syntes faktisk at hendes søn ser ud til at trives, og så går hun vel sit arbejde som mor godt nok, fair nok at I syntes det ikke er særlig gennemtænkt at stille op til "sådanne" billeder, men hun er ung og stolt af sin krop - jeg ville sku da ønske jeg havde så flot en krop, så havde jeg nok også vist mere frem af den på stranden fx. og igen - JEG SER INTET PORNOGRAFISK VED BILLEDERNE DA MAN INTET SER - hun har trusser på og brysterne dækket - ligesom når man er på stranden, så jeg under hende, hendes nye krop og dertilhørende bryster
Anmeld