Loa skriver:
Syntes nu altså ikke det er så underligt hun sletter sig, hvis man ikke engang kan skrive noget herinde uden der bliver "sladret" videre.
Tja jeg ville nok også selv syntes det var lidt øv så....
At hun i teorien bare burde have tænkt at hun ikke havde gjort eller skrevet noget forkert, og at det derfor ikke var nødvendigt at slette sig, det er jo så bare super ærgeligt....
Jeg synes nu heller ikke hun burde have slettet sig. Og det har jeg heller aldrig sagt.
Jeg har heller aldrig sagt, at hun skrev noget som helst grimt, for det synes jeg ikke hun gjorde....
Jeg synes faktisk det var en små-underlig debat at tage op, ud fra den status jeg også kunne læse. Derfor svarede jeg også. Men jeg synes jeg svarede på det der blev spurgt, som sagt bare med mere indsigt end jer andre, fordi jeg med egne øjne har læst den status der snakkes om, og fordi jeg også selv kender hende der skrev den status til at starte med.
Jeg kan heller ikke forestille mig, at barnets mor har forlangt at brugeren slettede sig.
Jeg forstår ikke problemet. Jeg svarede på debatten, ligesom alle andre i tråden, jeg svarede bare med mere indsigt i den aktuelle status opdatering.
Skulle jeg da hellere sidde og se på, at en jeg kender dømmes til at være "ligegyldig" over for sin søns gøren og laden, når jeg ved det ikke er tilfældet?
Jeg ved jo for eksempel at moren i sin status skrev at hun synes det var riiiimelig pinligt alligevel, da sønnen afslørede at det var ham der havde slået en stinker. Men det skrev TS jo for eksempel ikke noget om.
Anyways, jeg har sådan set heller ikke gjort eller sagt noget forkert hvis du spørger mig. alle mine svar står højt og tydeligt her, og jeg finder intet mobberi eller lignende der skulle få nogen til at melde sig ud fra siden.
Hvis TS har dårlig samvittighed står den altså ikke for min regning.