KaMa skriver:
Waaauv. Stort tillykke. Det bliver ren girlpower!!
Angående at avle på kat. VEEEENT! Det kan vise sig, at du skal aflaste. Det skal mange tvillingegravide - plus at når pigerne kommer, så er der slet ikke tid til noget katte-halløj. Bare et godt råd.
Alt det ved jeg, flytter, så min far og stedmor bor lige i nærheden, vis jeg ikke kan passe hende og killingere. Og håber vi når af med killingerne eller gøre det lige omkring tøserne kommer, ellers mon manden tager sig af det
Problemet er bare, vores dejlige kat er rigtig babysky og vi er rigtig bange for, hvordan hun vil være omkring tvillingerne, så vil det jo hjælpe vis hun selv for børn inden eller venter dem, når tøserne kommer, så hun mere rolig og afslappet omkring børn. Vi kan desværre bare ikke have killinger, hvor vi bor nu ellers havde hun haft det allerede nu.
Anmeld