Line&Liam skriver:
Jeg ved simpelthen heller ikke hvad det lignede og ligner herhjemme, vi var sleeeet ikke klar, jeg pakkede lillebrors taske om natten mens jeg havde veer, mens jeg forsøgte mig med lidt oprydning.
Troede han kom lidt før, men da ikke allerede 
He he;0)
Jeg kan huskue det fra Anton - vi havde alt det praktiske klart - men efter at have ventet i de første 10-11 dage over tid troede jeg aldrig han kom - så vi havde lidt droppet alt rengøring og oprydning og tænkt tjah - who cares - og så vupti - så kom der veer og vi kom hjem til vasketøj og opvask nærmest alle vegne:0) Sådan føltes det:0)
Men er det ikke bare fantastisk - jeg synes det var så monster kæmpe stort at blive mor anden gang - af den grund tror jeg - at man er mere forberedt. Man ved de ikke knækker arme og ben når de får tøj på, ved hvordan man skifter ble osv osvosv. Jeg synes det var så befriende stille og roligt:0)
Anmeld