Årh, for fanden AG!
Nåede slet ikke at svare på dit første indlæg..
Håber at du har kontaktet vagtlægen?! Det lyder da slet ikke normalt (Ikke at jeg er ekspert på området overhovedet)
Kan de da ikke for pokker få "støvsuget" livmoderen ren så du kan komme ud på den anden side af alt det her??!
Det må simpelthen være så pisse hårdt psykisk.
En masse tanker herfra!
Jeg er fuldstændig rystet over at de "bare" lader sådan en ting være et hjemmeprojekt nu hvor du allerede har været så meget igennem.
Det er da dem der er udd. og ikke noget som man selv kan eller ønsker at bedømme. Hvad nu hvis man tager fejl?
Kan slet ikke forestille mig hvor mange tanker du må have, og det bliver da kun værre hen over weekenden hvis blødningen stopper eller, som nu, hvor blødningen er tiltaget.
Ej, swwy! Bliver sgu bare så harm.. Det er så følsomt for dem der går igennem det, så kan slet ikke tage at det skal virke så "samlebåndsagtigt" 

Anmeld