MiichellaMalou skriver:
Jeg er godt nok godt træt af alle skal skrive til mig og spørger om der ikke snart sker noget. Og om jeg ikke snart skal føde. Skulle have holdt fast i at der ikke rigtig var nogen der skulle vide det. For jeg er godt nok træt af det, og er "kun" 38+1 idag. Og jeg har så mange smerter at jeg ikke kan overskue det mere, og det gøre det bare ikke bedre af folk skal skrive og spørger hele tiden.
Suuk måtte bare ud med det.
Jeg valgte at skrive i min status på facebook flere gange at der er endnu ikke sket noget, og skal nok skrive når der sker mere..
Så lod de fleste være med at skrive og så da jeg lå på fødestuen og var tæt på at føde skrev jeg bare: vi er på fødestuen, så er ingen snydt for info og det var kl 1 om natten eller sådan 
Anmeld