Jeg forstår godt der er nogle ting man gerne vil være anonym om - helt sikkert
Og synes bestem også det er godt der er den mulighed.
MEN jeg synes personligt bare at der er kommet mange anonyme indlæg på det sidste hvor man er anonym - både i indlæg som jeg synes virker mærkelige ( vil ikke fremhæve nogle, for med dette indlæg ønsker jeg ikke "fremstille " nogle) eller hvor man tænker hvorfor anonym her.
Efter der har været en del snak om fake profiler (og også blevet opdaget nogle) har jeg personligt valgt ikke at "gide" svare på de flest anonyme indlæg da min tillid til om der er en ægte bag eller en der bare laver fis ikke er der.
Og så vil jeg gerne lige pointere at forskellige holdninger er helt iorden. Men hvis ikke man mener det samme og ikke kan udtrykke sig på en pæn sober måde så lad vær at kommentere i denne tråd. Har bestemt ikke oprettet denne tråd for at skabe ballade eller noget. Blot for at "luft" jeg synes der er kommet mange (i mine tanker) besynderlige ndlæg. Så hop venligst vidre his du koger og ikke kan skrive pænt 
Anmeld