Hej 
Så blev det min tur til et surt opstød,.
Jeg har idag været til scanning, her informeres jeg om jeg har en dødelig arvelig sygdom,. Som jeg fir ½ år siden fik svar på jeg ikke havde,. Denne sygdom hedder akut intiminiterende pofyri og der er mange forholdsregler for bærer af denne, bla, er der MEGET medicin og smertestillende jeg ikke tåler og stress og alkohol,. Denne sygdom kan være dødende hvis man ikke tager sig sine forbehold,.
Jeg har intet udover et brev hvor der står jeg ikke har sygdommen hør til dette i godt ½ år,. Men nu får jeg pludselig den dårlige nyhed, og jeg kan ikke lade være med at tænke at det er sent for mig at skulle få tjækket min søn,.!
Forbannede lorte læge,.
Også det sørgelige, til scanningen viste det sig min bette pige i mavsen kun vejer 1888g jeg er 34+3 idag så det er ikke meget, de mistænker hun ikke får den nærring hun skal have så vi skal ind til scanning igen om 2 uger, og hvis hun falder på kurverne så skal jeg sættes igang 
øvøvøvøVØVØV en lortedag!!!!!!!!!!
Anmeld