DAs mor skriver:
Ja
Men uanset hvad skal man jo købe låger 
Vi har fx to af de der med 8 rum; reolen koster 399,-, men hver låge koster 100,-, så det er lige 800,- oveni
Men hvis man lavede det til et mønster, så man kun brugte låger på hveranden eller kun en række eller ligende, jeg har selv kurve i sådan en, men kun i hver anden, og så bøger i resten af rummene, så er det ikke nær så dyrt, men ja, billigt er det ikke
Anmeld