Det er jeg virkelig ked af at høre, men jeg forstår dig osse godt, for sådan har jeg osse haft det i perioder... Og for ikke så længe siden, slettede jeg mig jo herinde fra, fordi jeg fik en enorm følelse af ensomhed, fordi jeg går og tumler med nogle ting, som jeg ikke kan dele med nogen.
Jeg tror du har ret i at det osse har at gøre med de svære tider du går igennem lige nu, og derfor håber jeg osse at du vil vende tilbage, når det går bedre, for det skal nok blive bedre det hele!


Men du skal selvfølgelig gøre det, du føler for, for du skal jo ikke gå og få det mere skidt pga., at du er herinde... Der bliver vi jo alle hver især nødt til at tænke på os selv og familien først. Men jeg vil elske det, hvis du vender tilbage hertil!!
Og hvis jeg må, vil jeg da meget gerne følge med i din blog?
Kæmpe kram fra mig!!!
Anmeld