Hej søde piger
Hvor er det fedt at I vil være med! Altså det foregår ikke som holdundervisning -man følger et individuelt program som bliver lavet efter en masse spørgsmål man skal svare på inden. Men jeg tænkte bare at det kunne være super fedt at være nogle piger, der kunne holde hinanden i hånden undervejs
Selvom vi måske har et lidt forskelligt program.
Man får et ugentligt program som man skal følge med kost, øvelser etc. og så skifter programmet hver uge (nogle af tingene er nok det samme)
Hele programmet varer 12 uger, men hun vil kun tage imod tilmeldinger for en 4 uger af gangen, da man skal opnå resultater forholdvis hurtigt hvis det skal virke (på den måde er hun virkelig fair). Resultater som feks. bedre cyklus, at man kan måle ÆL etc.
Hun er selv dansk -så alt er på dansk heldigvis
Det er ikke nogle produkter hun laver, men helt alm. tilskud man kan købe hos en helse-pusher
Det koster 250 kr. om ugen. så jeg har betalt 1.000 kr. for de første 4 uger. (så væsentligt billigere end de diætister jeg har været hos...øv øv.. det var nemlig godt nok spildte penge..)
Men I må endelig sende mig en mail hvis i tilmelder jer!
Anmeld