Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Buito skriver: Så skal du spise mere havregryn (kommentar fra Aksel)... Og bestille endnu en tid hos lægen/vagtlægen/skadestuen.. For du vil helt klart få en knæskade oveni den røvfuld
Så skal du spise mere havregryn (kommentar fra Aksel)... Og bestille endnu en tid hos lægen/vagtlægen/skadestuen.. For du vil helt klart få en knæskade oveni den røvfuld
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
lillespurv20 skriver: Hihi tror hun snart er hærdet med alle hendes skader Hun er en rigtig "drenge-pige"
Hihi tror hun snart er hærdet med alle hendes skader Hun er en rigtig "drenge-pige"
Hehe..ligesom min den ældste
SussieThyssen skriver: Hehe..ligesom min den ældste
HAHAHA, aiiiii hvor lyder det altså bare for sjovt!!
- åhh jeg kunne ikke lade vær med at grine! Men det er jo også svært at vide at den glasplade var lige der. Dejlig datter du har.
sophieamalia skriver: HAHAHA, aiiiii hvor lyder det altså bare for sjovt!! - åhh jeg kunne ikke lade vær med at grine! Men det er jo også svært at vide at den glasplade var lige der. Dejlig datter du har.
lillespurv20 skriver: vi var os bare helt flade af grin for det så så sjovt ud Det kan godt være hun kun er næsten 10 mdr og ikke kan snakke men så laver hun så mange andre sjove ting hhihi
vi var os bare helt flade af grin for det så så sjovt ud Det kan godt være hun kun er næsten 10 mdr og ikke kan snakke men så laver hun så mange andre sjove ting hhihi
ja, uanset hvilken alder de har.. så kan de noget der kan smelte og noget der kan få folk til at grine! Cilas kan ikke så meget, men han kan lave de mærkeligste ansigter, til stor morskab for alle andre!
sophieamalia skriver: ja, uanset hvilken alder de har.. så kan de noget der kan smelte og noget der kan få folk til at grine! Cilas kan ikke så meget, men han kan lave de mærkeligste ansigter, til stor morskab for alle andre!
Jeg ved denne tråd er gammel, men jeg kan nu stadig grine af den.. Så den fortjener lgige en opper.
Det bedste er jo at Lærke ligner sig selv på det punkt.
Åhh nej nej nej lille lærke mus da hihihihihihiih tror det har set sååå sjovt ud øv i ikke filmede det hihihihihi
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128