ja her gider hun så ikke komme mere...fandens også, for vi har nu været så glade for hende.
Men hun vil altså ikke se os mere, for situationen er jo en helt anden nu, end da jeg snakkede med hende i fredags over telefonen.
I fredags stod den lille ballerina jo fuldt oppe på sine tæer...og nægtede faktisk pure at bruge sin lille hæl, med mindre hun stod i sin seng med blødt underlag.
Men lørdag skete miraklerne jo, hun kom jo pludselig helt ned på sin fod, og det er dælme dejligt, men spørg lige om jeg havde dårlig samvittighed, for jeg bruger jo lige andre folks tid med spén...:D
Sp var rimelig inponeret over hvor flot hun pludselig kunne komme ned, og som hun sagde så var hun selv ret overbevist om at det blev til en omgang fysser til Tif, men det blev der heldigvis ikke...pyyyh.
så sp er færdig med at komme hos os, og det er jo dejligt.
ps/vil da lige hilse jer og sige at sp sagde at man normalt giver børn til de er 18 mdr. med at komme op og gå...så til jer der stadig ikke har gående børn, slap bare helt af.:D
Anmeld