GUD hvor kan jeg bare sætte mig SÅ meget ind i dit sted..!! - Det er altså en KÆMPE belastning for kroppen at være gravid med to babyer..!! Husker det TYDELIGT - dog nåede jeg kun halvvejs inden vi mistede dem - men i guder det var hårdt..!!
Kan sagtens forstå dit utålmodighed og ikke mindst også det med at få sin krop tilbage..!! Sådan har jeg det nu hvor jeg sidder og venter Lillebror..!!
Selvom det selvfølgelig er bedst de er derinde til de er færdigbagte - så er utålmodigheden SKRÆKKELIG, og man har så ondt, og man er træt osv osv osv..!!
Krydser og ønsker dig ALT held og lykke...!! Håber du får lov at få en go afslutning snart så din krop kan blive aflastet, som den TYDELIGT skriger på..!!
Kæmpe knus fra en der virkelig også er træt af smerter, har ekstrem dårlig tålmodighed hvad angår at se lillebror, og en som kender ALT til at glæde sig til sin gamle krop 
Anmeld