jo jo...min polterarbend er overstået, og er i vilde jeg gav den gaz...
jeg skulle bland andet sælge kondomer, og føj hvor fjernede jeg benene væk under pigerne som skulle ydmyg mig...for jeg ville sælge til en nordmand, men han havde ingen småpenge, og så vendte dutten sig da bare om, bukkede sig og begyndte at hive op i den rædsel af en kjole de havde iført mig, og sagde på pænt-fuldemands-sprog til manden, jammen jeg tager skam også dankort...dahm de hylede...lol...så kan de lær det!
ja så indspillede jeg jo lige en sang...:$ og lignede som mine veninder beskriver det, wobbie goldberg da hun gav den gaz i halløj på nonneklosteret...og det endte ud i at jeg ville indvitere den stakkels sanglære med i byen...han sagde godt nok nej, men ville da hjertens gerne have nogle billeder af mig, for jeg fortjente en plads på forsiden af hans hjemmeside! den skulle så komme om ca tre ugers tid...ret spændene!
og morgengave, den blev vi enige om at droppe...for vi køber jo alligevel det vi mangler, så på mig virker det lidt plat, og samme tanke havde Michael, heldigvis!
og Astrid, den er god nok, det er min sidste fredag aften som Frk. Nielsen...næste fredag er jeg sgu Fru jensen!
og Lene...der er en ung version af kjolen på mit fotoalbum, den er så ikke syet til eller noget...og i dag sad den bare meget bedre! koden er prut, og husk at trykke log indknappen, for trykker du enter funker det ikke!
ps/ BM jeg har et godt fif til din syen brudekjole til Bacon, hvis det bliver til noget!
Anmeld