Gudmor i lingeri - nøgn

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

18. maj 2010

Lullaby

Hov kom til at stemme nej. Mener ja. Læste lige forkert.  Men hvad hun gør i sin fritid kunne jeg ikke være mere ligeglad med, hvis hun er valgt som gudmor er det fordi jeg elsker hende som hun er.

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

18. maj 2010

NinaNymannMadsen

har sværet ja.

af den grund af bare fordi hun udstiller sig selv på facebook med lengri fotos og sådan noget, er hun jo stadig en man holder af og stoler på. jeg er lige glad med hvordan hun er på facebook det der tæller er hvordan hun er som person og om hun kan finde ud af det med børn og sådan.

Anmeld

18. maj 2010

lion

Det ville ikk betyde noget som helst i mine øjne.

Anmeld

18. maj 2010

Moderator

Profilbillede for Moderator

Altså - Jeg har lidt svært ved at læse den måde du har formuleret spørgsmålet på, men det jeg TROR du mener, er om man kan give gudmor titlen til én der optræder nøgen og i lingeri på div steder?

I så fald at det handler om det, har jeg svaret ja.

Jeg ser slet ikke noget forkert i at optråde i lingeri og andet. Så længe det er et valg hun selv har taget og forstår hvordan man er eksponeret. Hvis hun gør det, er det jo en rigtig fin voksen beslutning og bør ikke påvirke, hvorvidt hun skal være gudmor eller ej

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.