Anonym skriver:
Åh!! Alle de bekymringer!! Har lige testet flot positiv her til morgen. Se evt. min anden tråd "Jeg vil gerne vise jer noget"
Nå men igår var min bryster ikke ømme mere
Og heller ikke idag. De har de ellers været indtil igår. Hvad skal det betyde?? Er den lille mon gået til også selvom jeg har testet så flot positivt?? Jeg har stadig en øget sultfornemmelse og jeg er så oppustet at jeg ikke kan lukke min bukser mere. Er 5+1 eller 5+2 idag. I min sidste graviditet med min datter holdt mine bryster også op med at være ømme men det var i uge 9.
Er der nogen der har prøvet det samme og fået en rask og sund baby ud af det?
Med vores første barn voksede jeg to skåle over natten og besluttede mig for at tage en test 
Med lillesøster havde jeg ondt i brysterne et par dage og så gik det over. Og jeg er lige gået på barsel med hende i går, så jeg regner da med at jeg er gravid, ellers er jeg i hvert fald lidt bekymret og den voksende mave, mælken i brysterne og sparkene 
Anmeld