Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
CrisS skriver: Nu jeg blevet i tvivl om vi virkelig venter en pige.Hvad ville i sige til det scannings billede?
Nu jeg blevet i tvivl om vi virkelig venter en pige.Hvad ville i sige til det scannings billede?
Jeg synes det ligner en pige
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
CrisS skriver: Argh for pokker, det er virkelig ikke sjovt, vi var også overbevist om at det var en dreng, og så siger hun det er en pige. Og nu kan det ligesom ikke rigtig være andet når man kalde den hende. Årh altså.. Kunne i andre evt lægge nogle af jeres kønsscanninger op herinde?
Argh for pokker, det er virkelig ikke sjovt, vi var også overbevist om at det var en dreng, og så siger hun det er en pige. Og nu kan det ligesom ikke rigtig være andet når man kalde den hende. Årh altså.. Kunne i andre evt lægge nogle af jeres kønsscanninger op herinde?
Tør ikke komme med et bud. Men vil da råde Jer til at få fortaget en ny scanning, så I ved det med sikkerhed
Her et billede af vores lille pige
Tænker at det er en dreng, pga. de tre streger, ved min datter var der kun to men det var os først til md scanning i uge 20.. Så udseenet kan måske ændre sig, ved ikke hvornår dit billede er fra.. Men har aldrig set svannings billeder af en dreng, så det er svært at sige.
Jeg ville tage en ny skanning,synes det ligner det jeg så på mine drenges skanningsbilleder-
Men er jo ikke ekspert
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128