Jeg har en veninde og hende kan man se det på når hun er blot 6 uger henne, det er så tydeligt på hende, hvorfor ved jeg ikke.
jeg selv er 18 uger henne og man kan endnu ikke se det, men jeg har så heller ikke taget på, og er ikke slank.
Min mors veninde havde så kun en liille bitte top mave en da hun var 36 uger henne, men hun havde så heller ikek ret meget fostervand, min mor var monster stor med mine søster men hun havde også egen svømmebassin i hendes mave.
Alt har jo noget at sige, ja fosteret fylder ikke meget men det andet kan jo godt. Men min nummer to fyldte jeg mere , end med nr et eller nu, men hans moderkage var også stor nok til to, navlestreng var over 1½ meter land, og der var meget fostervand.
Anmeld