Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
superwat skriver: Så gør min krop et meget ihærdigt forsøg på at snyde mig. Ondt i lænden. Træt som bare pokker. Kvalme, murren i mavsi, hovedpine, humørsvingninger. Har det totalt på samme måde som jeg har ved menstruationens start. Og der er 10 dage til..
Så gør min krop et meget ihærdigt forsøg på at snyde mig. Ondt i lænden. Træt som bare pokker. Kvalme, murren i mavsi, hovedpine, humørsvingninger. Har det totalt på samme måde som jeg har ved menstruationens start. Og der er 10 dage til..
Orrrk det har jeg oplevet mange gange uden der er noget.
men for dig.
esioul skriver: Orrrk det har jeg oplevet mange gange uden der er noget. men for dig.
superwat skriver:Så gør min krop et meget ihærdigt forsøg på at snyde mig. Ondt i lænden. Træt som bare pokker. Kvalme, murren i mavsi, hovedpine, humørsvingninger. Har det totalt på samme måde som jeg har ved menstruationens start. Og der er 10 dage til..
ekebiv skriver: Er det ikke ÆL du kan mærke? Hvis der er 10 dage til mens mener jeg :-)
Er det ikke ÆL du kan mærke? Hvis der er 10 dage til mens mener jeg :-)
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128