Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Kæmpe tillykke, har gået og ventet på du skulle opdatere med du havde født.
og hvor dejligt det kom helt af sig selv..
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Janne T. skriver: I dag kl 11.38 kom lillebror James (opkaldt efter min farfa) til verden. Han er 4380 gram og 56 cm :-) masser af mørkt hår! Fødslen gik i gang af sig selv og forløb uden smertelindring som jeg ønskede.Billeder og fb følger :-)
I dag kl 11.38 kom lillebror James (opkaldt efter min farfa) til verden. Han er 4380 gram og 56 cm :-) masser af mørkt hår! Fødslen gik i gang af sig selv og forløb uden smertelindring som jeg ønskede.Billeder og fb følger :-)
Det var på tide stort tillykke med ham
Ej hvor dejligt STORT tillykke med lillebror søde, Janne Og hvor er det et skønt navn - glæder mig til at læse fb og se billeder
Tak søde piger! Den første nat forløber nemt i forhold til med Rose. Han sover bare! Er faktisk kun vågen, fordi jeg er nødt til at få ham lagt til for at få gang i den mælkeproduktion :-) han sover mellem L og jeg og ligger og knirker lidt i søvne <3
Kæmpe stort tillykke med lillebror!
Stort tillykke med ham
Tillykke
Stort tillykke Hvor er det bare dejligt, at du fik en god fødsel
/ Taco78
Tak
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128