Jeg var ligesom dig MEGET utoldmodig.
Og manden mente også det var spild af penge før efter md. (ved vores første kunne de ikke se kønnet til md da hun lå med navlesnoren mellem benene) så derfor købte vi en 3d 4d scanning efter md
ved nr 2 VILLE jeg bare vide kønnet især fordi de som sagt ikke kunne se det ved vores første til md. Men igen synes manden 500 kr var mange penge og vi kunne få en kønsscanning efter md.
men men men så kom min søde mor mig til undsætning og valgte at betale for kønsscanningen, og min mand blev super glad da han fik at vide han igen skulle være far til en pige.
ca 10 uger senere købte vi så selv en 3d 4d scanning så vi ik gjorde forskel på pigerne. det er virkelig en STOR oplevelse med en 3d 4 d scanning men desværre meget dyrt
det er stor at få kønnet at vide, så håber du får ham overtalt
Anmeld