Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
Kofoed. skriver: Kondomet kan ikke have været i stykker uden i opdagede det? Har du terrængående tvillinger i familien?
Kondomet kan ikke have været i stykker uden i opdagede det? Har du terrængående tvillinger i familien?
Nej det tror jeg ikke . Heheh ..
Altså Daniel er tvilling . Men jeg har ingen tvillinger i min familie ...
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
morethanperfect skriver: Det er umuligt at skjule .. Når venner møder mig , kigger de underligt på min mave
Det er umuligt at skjule .. Når venner møder mig , kigger de underligt på min mave
haha jah det tror jeg også jeg ville... hihih..
Trine89 skriver: haha jah det tror jeg også jeg ville... hihih..
spj skriver: Det er da helt vildt så stor din babyhule allerede er. Jeg er 7+2 i dag og jeg kan overhovedet ikke se noget, men har også lidt mere fedt på kroppen. Men den er godt nok fin.
Det er da helt vildt så stor din babyhule allerede er. Jeg er 7+2 i dag og jeg kan overhovedet ikke se noget, men har også lidt mere fedt på kroppen. Men den er godt nok fin.
Tak
Den er vokset rigtig hurtigt .
morethanperfect skriver: Og ja .. I dag har jeg holdt øje med om jeg blir tykkere henunder aften som jeg gjorde med Oscar , og det er ikke særlig meget .. Min mave ser stort set sådan ud hele dagen .. Men FØLER mig mere oppustet om aftenen .. Selvom den stort set har samme størrelse .. Heheh 7+0 ..
Og ja .. I dag har jeg holdt øje med om jeg blir tykkere henunder aften som jeg gjorde med Oscar , og det er ikke særlig meget ..
Min mave ser stort set sådan ud hele dagen .. Men FØLER mig mere oppustet om aftenen .. Selvom den stort set har samme størrelse .. Heheh
7+0 ..
den er godt nok fin !!
Rigtig fin mavse. Det er også en pæn størrelse, den har
FrkZier skriver: den er godt nok fin !!
Taaak
Baagøe skriver: Rigtig fin mavse. Det er også en pæn størrelse, den har
Så så du
morethanperfect skriver: Taaak
det godt nok også gået hurtigt - men i det mindste er man ikke 1 sek. i tvivl om det er en bebse mave, og ikke en pizzamave
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128