Graviditets porno???

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

29. juli 2014

Sahara82

Anonym skriver:



ÅHH GUD, det havde jeg slet ikke spildt en tanke -mon jeg skulle overraske kæresten når han kommer hjem ved, at SKIDE i en LIBERO ble????



Omg er flad af grin!! Hvis du gør det må du lige opdatere os om det var en succes
Her tror jeg dog ikke det ville vække den store lyst..

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

29. juli 2014

Sahara82

komodo skriver:

Er jeg den eneste der kigger på billederne og tænker hold da op hvor er de smidige af højgravide at være, synes selv jeg gjorde det ret godt i slutningen, men må da erkende at jeg var mere hvalfisk agtig



Haha top komisk kommentar

Anmeld

29. juli 2014

Sahara82

Okay, nu kunne jeg ikke dy mig. Måtte lige se hvad det handlede om. Personligt er det ikke lige min kop the, men tænker ikke det er anderledes end andre former for præferencer, så stiller mig ikke på bagben over det..

Anmeld

29. juli 2014

EAF

tirzaaa skriver:

Hej er der nogen der ved om det er lovligt i Danmark, at optage graviditets sex og ligge det på en pornoside?



Næeh, ikke ligefrem noget jeg personligt har været inde for at undersøge. Men google dit spørgsmål, så er jeg sikker på du finder svar. 

 

Formoder det er noget du godt må hvis alle parter frivilligt er enige i at lave een og efterfølgende distribuere den på nettet så hele verden kan se den. 

Anmeld

29. juli 2014

Chellie

Hold da op, hvor er I dog modbydelige at høre på..! Hvad rager det andre, hvad voksne mennesker, som frivilligt er gået med til det, og som ikke skader hverken baby eller andre, render og laver? Og hvilken ret har vi/I til at kalde dem for syge i hovedet, klamme osv osv?? Sikke dog en ubehagelig retorik, bare fordi I ikke lige selv tænder på det... Det svarer til at kritisere andres madpakker, bare fordi man ikke selv bryder sig om leverpostej..! Jamen, så lad da være med at kigge på det!

Bevares - Jeg ville da heller ikke bryde mig om, hvis min mor havde været med i en porno-film (gravid eller ej), men nu er det tilfældigvis sådan, at det er hendes krop og hendes liv, og jeg har ingen ret til at gøre mig til dommer over for det, så længe hun ikke skader andre. Ligesom hun heller ikke har nogen ret til at blande sig i mit sexliv. Det kommer kun mig (og dem jeg vælger at invitere) ved.

Undskyld det sure opstød. Men jeg synes virkelig, I er ubehagelige at høre på!  Tænk, hvis nogen talte sådan om jer, og jeres lyster???

 

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.