UNDSKYLD!!!!!! For mit meget lange fravær herinde fra!
Jeg må bare se i øjnene at juleræset endnu engang bider mig i r***n og tager alt min tid og alt mit overskud fra mig.
Vi har lige været igennem en hård periode med en afspadserende DP, sygdom med 40 i feber (Stella) og derefter en heftig gang bihulebetændelse til mig oveni hatten.
Ikke lige den fedeste kombination når man skal være fit for fight til alle de juleshoppende kunder der forlænger min arbejdsdag med et par timer om dagen efterhånden

For lige at sætte prikken over Iét er jeg ved at stable en ny webshop på benene for mine forældre, så jeg har overhovedet ikke været herinde og kigge i.. Og hold nu fast: 3 UGER!!!!!!

Jeg håber at jeg stadig er velkommen, selvom min tid nok først bliver bedre efter jul.
Jeg havde helt glemt hvor stressende og irriterende sådan noget var.
Jeg er opgivende og håbløst bagefter i indlæg, så hvis der er sket noget spændende ville en kort update være et hit
Anmeld