quar20 Har født....

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

16. november 2010

mor_sabina

Åhh hvor er det dejligt at høre. Og dejligt med hurtig levering endelig

Kæmpe stort tillykke herfra, glæder mig helt vanvittigt til at se billeder

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

16. november 2010

quar20

1000 mange gange tak for ALLE jeres lykkeønskninger og tanker.. )

Ja som Louise skriver så gik det møg hurtigt.. Vandet blev taget kl. 10.10 og ud kom Liam kl. 12.55..!! Det gjorde MØG ondt men for satan han er bare det HELE værd..!!

Vi er lige kommet hjem og sidder og nyder Liam som vejer 3650g og er 50cm lang..!! Han er bare LIGESÅ lækker som hans storebror..!! Han sutter allerede rigtig fint - og har afleveret både stort og småt..!! )

Mht. til mine frustrationer omkring fødestedet så kan jeg kun sige at jeg ELSKER min JM Heidi og ASS. Helga..!! Havde de ikke været der og været som de var så var det aldrig gået.. Er kommet hjem med en DEJLIG positiv oplevelse.. ) Der kommer fb og billeder lige lidt senere for nu melder sulten sig vidst )

1000 tak for ALT jeres støtte - i har betydet SÅ meget..

Anmeld

16. november 2010

LouiseNielsen

Jeg har bare set ham, kæææææft han er bare for lækker..... Mums siger jeg bare for en nuser lille baby dreng!!

Anmeld

16. november 2010

Pige2009

Stort tillykke...

Anmeld

16. november 2010

NessaXenia

tillykke med den lille dreng

Anmeld

16. november 2010

birthee

Stort tillykke - dejligt at høre at det gik så hurtigt efter igangsættelse...

Anmeld

17. november 2010

marloutti

KÆMPE tillykke.... " onclick="doInsertTemplate('<img src="https://media.baby.dk/images/StoredImages/1/12392.png" style="border: 0" />')" src="https://media.baby.dk/images/StoredImages/1/12392.png" alt="" />" onclick="doInsertTemplate('<img src="https://media.baby.dk/images/StoredImages/1/12364.gif" style="border: 0" />')" src="https://media.baby.dk/images/StoredImages/1/12364.gif" alt="" />

Anmeld

17. november 2010

twinboys

Hurraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa tillykke herfra... Glæder os til at se billeder

Anmeld

17. november 2010

Mathilde

Stort tillykke med Liam

Anmeld

18. november 2010

JustMe

Næh, så kom han endelig !  Dejligt med en hurtig fødsel med al den smerte, hun har været igennem i tiden op til. Håber de alle har det godt

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.