Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
her er jeg så i 16+0 og syntes sørme det går rigtig stærkt nu... gad vide hvad der gemmer sig derinde, nogen der tør og gætte???
Anmeld
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Jeg tror det er en DRENG...
mullesmith2 skriver: Jeg tror helt sikkert der ligger et lille foster hihi ;-) eller hedder det en baby i uge 17? hvornår kan man se hvad køn det er? ;-)
Jeg tror helt sikkert der ligger et lille foster hihi ;-) eller hedder det en baby i uge 17? hvornår kan man se hvad køn det er? ;-)
ja der ligger helt sikkert et foster ja hvad køn det bliver er og bliver en gåde - i hvert tilfald for mit vedkommende da jeg ikke vil vide hvad det bliver inden den kommer ud men det kunne jo være sjovt hvis folk kunne gætte det i forvejen
Sikke en fin mave!
Jeg gætter på en pige
En lille pige tror jeg Fin mave!
Gamiil skriver: Sikke en fin mave! Jeg gætter på en pige
Tusind tak
Det håber jeg også det er men hvis det bliver en dreng bliver jeg mindst lige så glad, bare den er sund og rask...
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128