Er der nogle herind der har eller haft en babyjogger city elite som har lyst til af del deres oplever med den ? jeg over nemlig at køb sådan en da jeg tænker den kan være i min panda uden dækken skal af hvordan er den i virkeheden som klapvogn? 
Vi tog den i brug, da vores søn var lige over 1 år. Kun på tur/med i bilen. Ellers brugte vi barnevogn.
Praktisk, let, perfekt til bil, pladsen under var rigtig fin til vores behov (men der er ikke plads a la barnevogn), kan lægges helt ned, god ventilation, nem at komme rundt med, kunne klappes sammen med en hånd i en fyldt bus eller tog.
Mormor og farmor hadede den! For de kunne ikke se på barnet, når de var på tur. Og de synes, den var "svær" at køre pga. de 3 hjul.
Vh.
Anmeld
Citér