Søger studerende der skal søge fødselsklip

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

683 visninger
0 svar
0 synes godt om
9. juni 2019

Bettinnie

Jeg søger en eller to studerende i Københavnsområdet, som skal søge fødselsklip for første gange via minSU.

Jeg er i gang med min afsluttende opgave på en diplomuddannelse og skal i den forbindelse bruge 1 eller 2 studerende i Københavnsområdet, som skal ansøge om fødselsklip for første gang via minSU.

Det er vigtigt, at det er første gang der ansøges og derudover må den studerende ikke tidligere have søgt tillæg af klip hos SU.
Hvis du passer på beskrivelsen og kunne have mod på, at jeg følger dig i forbindelse med ansøgningsprocessen, må du meget gerne sende mig en mail på dk_1982@hotmail.com eller sende mig en privat besked herinde.

Så vil jeg meget gerne informere mere om, hvad det er jeg ønsker at følge samt meget gerne hjælpe dig med processen, hvis du oplever problemer eller har spørgsmål.

På forhånd tak.

Med venlig hilsen

Bettina

Anmeld Citér

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.