Spring til sidste ulæste indlæg Følg denne tråd
I fredags fødte jeg mit lille barn. Nf scanning viste ingen hjerteblink mere . Den var død en uge forinden, samme dag som jeg sidst så hjerteblink til en scanning! De har sendt noget af moderkagen ind så de kan finde ud af om den var syg/hvorfor den døde. Jeg har 2 spørgsmål skal man bede om at de fortæller hvad kønnet var? Og hvor længe går der ca før man får svar fra prøven?
Jeg har den herhjemme i dens æske/kiste fra sygehuset og den skal begraves i næste uge på Min oldemors grav øv hvor er det fucking uretfærdigt ! Har været til så mange gode scanninger , har utallige billeder og videoer med den hvordan kan hjertet bare stoppe med og slå var lige kommet ind i 2. Trimester
Anmeld Citér
Køb et abonnement på Vores Børn
Magasinet til dig med børn på 0-12 år
Priser fra 149 kr.
Bella&Lina skriver: I fredags fødte jeg mit lille barn. Nf scanning viste ingen hjerteblink mere . Den var død en uge forinden, samme dag som jeg sidst så hjerteblink til en scanning! De har sendt noget af moderkagen ind så de kan finde ud af om den var syg/hvorfor den døde. Jeg har 2 spørgsmål skal man bede om at de fortæller hvad kønnet var? Og hvor længe går der ca før man får svar fra prøven? Jeg har den herhjemme i dens æske/kiste fra sygehuset og den skal begraves i næste uge på Min oldemors grav øv hvor er det fucking uretfærdigt ! Har været til så mange gode scanninger , har utallige billeder og videoer med den hvordan kan hjertet bare stoppe med og slå var lige kommet ind i 2. Trimester
Jeg kan ikke svarer på nogen af dine spørgsmål. Men ville ikke gå uden at sende en krammer
har hørt om en i samme situation..ca og hun skulle bare have drop i så ville det overleve..!
men mener noget hedder fake sæd/æg celler så det uanset havd kunne det ik blive til noget ):
Ella11 skriver: har hørt om en i samme situation..ca og hun skulle bare have drop i så ville det overleve..! men mener noget hedder fake sæd/æg celler så det uanset havd kunne det ik blive til noget ):
Bare lige obs på, at tråden er 3 år gammel :-)
CBbaby skriver: Bare lige obs på, at tråden er 3 år gammel :-)
TAk men håber andre kan bruge dette råd!
Ella11 skriver: TAk men håber andre kan bruge dette råd!
Er du faktisk 11 år Ella? Det er det dårligste råd nogensinde givet.
[ Spring til toppen ]
Story House Egmont A/S Strødamvej 46 2100 København Ø TLF: 70 25 75 10 CVR: 83131128