Vis os dit Halloween-foto og vind!

Spring til sidste ulæste indlæg
Følg denne tråd

2.365 visninger
21 svar
0 synes godt om
12. oktober 2009

Webredaktøren-vb

Halloween nærmer sig, så derfor sætter voresbørn.dk og Humørbutikken.dk den næste måneds tid et gavekort på 1.000 kr. til Humørbutikken på højkant. Du skal blot uploade dit bedste billede af dit barn udklædt eller et fint græskar - så er du med i konkurrencen! Vi glæder os til at se dit billede/billeder - for du er meget velkommen til at uploade mere end et! For at uploade billeder kræver det, at du er oprettet som bruger og logget på. Det gør du i den gule boks i venstre side af hjemmesiden. Er du i tvivl om, hvordan du uploader et billede, så gør følgende: - Klik på 'Reply' nedenfor - Skriv din overskrift i emne-feltet - Klik på 'gennemse' under tekstfeltet ('Vælg billede der skal vedhæftes' ). - Klik på 'img' - Vælg 'Tilføj' - OBS! Dit billede må max. fylde 400 KB ellers bliver det ikke vedhæftet. Er dit billede for stort skal du derfor sætte det ned i størrelse i dit personlige billedredigeringsprogram. Hvis du ikke har et billedredigeringsprogram, kan du lægge billedet på facebook, som automatisk reducerer billedstørrelsen. Herfra kan du gemme billedet på din pc også og så prøve at uploade billedet her. God fornøjelse! OBS! Vinderen findes ved lodtrækning blandt de uploadede fotos. Konkurrencen udløber den 15. november 2009.

Anmeld

Køb et abonnement på Vores Børn

Magasinet til dig med børn på 0-12 år

Priser fra 149 kr.

17. oktober 2009

Louismor-vb

http://voresborn.dk/images/fbfiles/images/Louis3_.jpg

Anmeld

17. oktober 2009

Louismor-vb

http://voresborn.dk/images/fbfiles/images/Louis_-20091017.jpg Blev oprettet ved en fejl :-/ Skulle have være oprettet under Halloween-konkurrencen.

Anmeld

17. oktober 2009

Laurie-vb

Hvor er han bare sød!!!

Anmeld

17. oktober 2009

Laurie-vb

Der mangler kun musikken... dejligt foto!!

Anmeld

27. oktober 2009

Webredaktøren-vb

Så ser det ud til, at upload af billeder igen fungerer smertefrit. Test derfor løs og smid et halloween-billede ind i denne tråd - så deltager I dels i konkurrencen om udklædningstøj og får testet, om systemet også virker hos jer... :)

Anmeld

28. oktober 2009

Opus-specialist-vb

Ja, det tog så kun 5 min. http://voresborn.dk/images/fbfiles/images/Just_Efterrskoloni_035.JPG

Anmeld

28. oktober 2009

Webredaktøren-vb

Hvor flot! ... og teknikken virker :)

Anmeld

29. oktober 2009

djensan-vb

Alfa Sofia som et dejligt lille græskar... http://voresborn.dk/images/fbfiles/images/8322_165263580094_554145094_3336412_4036213_n.jpg

Anmeld

29. oktober 2009

pivedyret-vb

Her ses vores lille tryllekunstner.. Han klæder sig altid ud, og her i hjemmelavet kostume. Hatten er blevet beklædt med samme stof som kappen er lavet af.. Resultatet er blevet rigtigt godt.. :0) http://voresborn.dk/images/fbfiles/images/Tryllekunster_web.jpg

Anmeld

[ Spring til toppen ]

Gå til forsiden

Gratis eksperthjælp

Det er gratis at søge hjælp hos vores eksperter - se alle eksperterne her.