Ja, jeg kan godt se, at mange er vilde efter en fællesdebat ;)
Der er dog tale om to helt selvstændige hjemmesider, der blot er ejet af samme forlag.
Jeg synes derfor bare, at I skal hygge jer her og gøre dette til et fedt forum. :silly:
Hvis nogle så samtidig har lyst til at debattere med folk, der sandsynligvis har større børn, så kan de smutte forbi juniormag også - eller sludre med dem herinde, der har børn i flere aldersgrupper.
Mange føler dog, at de hører til her, og så er det da bare med at få tastaturet til at gløde her :skriv:
Måske æder jeg mine ord på et tidspunkt, men lige nu synes jeg, at det er fint med et alternativ til denne debat - hvis man ikke opfører sig ordentligt, så kan man måske få en uges karantæne i skammekrogen på juniormag :pisk:
Nej, spøg til side. Dem der kan lide det her, skal bare give den gas, og dem der holder af juniormag kan hygge sig der. Juniormags debat bør jo ikke have indflydelse på dette forums glimrende indlæg ;)
Anmeld