Hmm..
Jeg er nok en af de få personer der kan sige jeg faktisk ikke bryder mig om sex
forstået på den måde at jeg synes det er dejligt at være så tæt på min kæreste og tilfredsstille ham men jeg afskyr det rigtig meget da det gør sindsyg ondt på mig.
jeg lider af Vaganisme så det er ret pinefuldt..
jeg kan ikke få lavet en gu uden at ligge og vride mig af smerte og bruger aldrig tampon af samme grund.. har været i behandling flere steder dog uden gode resultater..
så herhjemme er sex faktisk ikke noget vi gør i
måske 1-2 gange om året..
kæresten har heldigvis aldrig været den store sex elsker. da jeg lærte ham at kende for 5 år siden var vi begge jomfruer (ved ikke om mænd kaldes det) og han havde aldrig haft en kæreste før..
Så har faktisk ikke så dårlig samvittighed som vis han gik og var ked af jeg ikke gad havde sex.. men sådan er det heldigvis ikke og som han selv siger. han kan jo selv ordne det
haha nå jamen nu ligger det så på nettet haha første indlæg omkring mit total private liv 
Anmeld