Hvis nogen genkender mig, så vær venlig ikke at afsløre.
Jeg har det svært efter SA. Tænker helt ærligt ikke på andet end om jeg mon bliver gravid igen og hvornår. Min mens. er stadig ikke dukket op og det gør det egentlig kun endnu værre. Lad mig nu bare få min mens. så jeg kan "få lov til" at blive gravid igen. Har det dårligt.
Hovedpine konstant. Ondt i maven, men ikke sådan "AV, der er noget der er forkert". Bare..... Ondt. Faktisk ved jeg ikke helt hvordan jeg skal forklare mig selv. Føler mig en smule følelsesløs. Det er ikke fair. Til sommer skulle jeg have været mor til to lækre unger.
Ville have været 14-15+ nu. Ville snart kunne kende kønnet på vores baby. Og folk omkring mig offentliggøre den ene graviditet efter den anden. Stop nu! Det er svært at glæde mig på andres vegne, men jeg prøver og gør mit bedste.
Be om at få mens snart. Kom nu! 
Anmeld