Så fik vi set lillemanden for anden gang - og denne gang i 3D/4D, og hvor var det bare en fantastisk oplevelse! Selvom uge 33 er sent til sådan en scanning, fik vi nogle rigtig gode billeder, og video af hele scanningen + vi fik en bamse med babys hjerte lyd i. SÅ sødt og smart!
Det var så dejligt at se vores lille skat igen, og se at han havde det godt, selvom han er noget mindre end gennemsnittet, og vi derfor skal til scanning igen i uge 37. men vi håber han fortsætter med at tage på!
Vil klart anbefale alle der overvejer en 3D/4D scanning at gøre det, selvom det selvfølgelig koster lidt. Men det er alle pengene værd!
Nu kan jeg snart ikke vente mere, efter at have set min lille søn, som klart er en tro kopi af sin far! Lad tiden løbe 
Vedhæftede fotos (klik for at se i fuld størrelse)
Anmeld