Jeg har siden omkring middag haft problemer med at mine trusser bliver våde og mine lår også gør, har hørt det bare kunne være flydende udflåd, men min udflåd har hele graviditeten været tykt Hvidt udflåd.
Fik efterfølgende smerter nede omkring skambenet, har dem stadig og har en smule ubehag i maven, ikke noget jeg vil kalde veer, da det ikke gør helt så ondt, måske lidt plukveer.
Men nu har jeg så fået en hel del energi her til eftermiddag, og har været igang med stor oprydning og rengøring, som jeg stadig er igang med, selvom jeg stadig har lidt ondt og stadig bliver våd indimellem?
Jeg har meget slem bækkenløsning, og kan normalt ikke ret mange ting uden jeg føler jeg skal besvime af smerte, og plejer ofte at blive meget træt og være nødtil at slappe af.
Hvad sker der lige med min krop?
Er det helt normalt at ens krop bare ændre sig sådan?
Er 23+2 idag.
Anmeld