Så har jeg allerede været aktiv herinde i 2 uger - og følger mig rigtig godt tilpas herinde. Derfor vil jeg gerne komme med et god tilbud til jer.
Frem til 14. marts giver jeg 15% rabat til jer herindefra når i handler i min webshop.
Har du allerede kigget i webshoppen, så kan jeg fortælle at der er kommet nye varer i webshoppen. Vi har fået et nyt mærke: TinyMinymo hvor vi har fået heldragter, sparkedragter og bodyer hjem i str. 50-68.
Har du en hel lille baby, så er der også nyt fra IdaT og der er mere på vej. Det er gamle kollektioner vi har fået hjem, og det er meget stort i størrelsen, så tøjet i str. 44 passer en nyfødt og en str. 50 svarer til mindst en str. 56 i andre mærker.
Ellers kan jeg fremhæve det meget flotte og lækre tøj fra HJORTH eller mit eget design LT-design, hvor der er syede bukser i op til str. 2 år og forskelligt strik. Mangler der noget i strik, så skriv også gerne med ønsker.
For at gøre brug af tilbuddet om 15% rabat, skal du skrive
Baby.dk
i rabatkodefeltet, så bliver rabatten automatisk fratrukket.





Anmeld