hannetheis skriver:
Den bruger vi engang imellem. Der er mange gode opskrifter der står desværre ikke noget med priser. Men vi kan til 2 voksne og 2 børn 1 og 4 år. Nøjes med at bruge 700 kr pr uge
okay, ja der er mange fine opskrifter, tak for dit svar, jeg tror den skal prøves for at få lidt mere adspredelse i hvad vi får at spise 
Monica
Anmeld