Hejza piger..
Kunne se at jeg ik var den eneste der sys at det var ved at være på tide til at se hvordan vi alle sammen har det. :)
Ødemerne er begyndt at komme i stor stil, de sidste par dage er det gået stærkt. Hvis det forsætter sådan vare det ik længe før jeg kan se hvad mærke mine sokker er når de er kommet af..8D
Plukveerne forsætter oz i stor stil, de er især slemme om natten gerne fra kl 2. Holder mig i ro og har faste "sofa-tider", ellers får jeg ik holdt mig i ro.
Vægten sagde for 2 uger siden +6kg, men efter der er begynde at komme ødemer, tror jeg at den hedder +8-9kg nu. Hvilket jeg ik sys er slet når målet næsten er nået nu.
Søvnen er ik dt store hit, vågner stadig kl 4-5, hvis jeg får lov til at sove pga plukveerne. Så jeg nyder min lille morfar..8D
JDM om 1 ugen.
Men ellers er der ik så meget her.
Miss Tina 31+6
Anmeld