jeg er 24+0 idag 
men stadig kvalme og morgen opkast.. ikke hver dag men tit..
går til arkopunktur mod det og det tager toppen af det, går der for lang tid mellem nåle-besøgende så bliver min kvalme og opast værre og tier..
startede til arko. i starten af maj og sku hele vejen til roskilde fra hundige da hende i hundige holdt 1 måneds ferie..
har så gået i roskilde hele maj og juni.. blevet enige med hende om at starte i hundige da hende der jo er tilbage fra sin ferie..
ringer så til hende i hundige, og får beskeden: ja jeg skal lige på 2 ugers ferie så du kn få en tid 13/7..
så skal tilbage til roskilde og se om jeg kan få en tid der men kæresten kan ikke længere køre mig så det er bare 1 time hver vej for at få lidt nåle
og skal på festival fra den 14/7 til 29/7 og der ville jeg gerne være bare lidt fri for kvalme og opkast altså.. 
Anmeld