Anonym skriver:
Jeg har de sidste par måneder trænet rigtig meget, og hare også tabt mig en del kilo. Men, det er som om det hele er taget fra mine bryster
Har to børn, så huden er i forvejen slap, ser absolut ikke pænt ud som nu, hvor der ikke er ret meget "fyld" i 
Er der noget man kan gøre for ikke at tabe sig på brysterne, men stadig tabe sig andre steder? Er ikke decideret overvægtig, trænger bare til at blive strammet op.
Tror desværre ikke du kan gøre så meget. da brysterne bare er nogle store fedtkirtler.. Rigtig øv at de er røget sammen med vægttabet..
Inden jeg blev gravid 1. gang havde jeg selv sådan en rimelig str

, blev gravid røg op i en str J, fik en meget sulten pige så nu kan jeg lige fylde en c skå ud, så kender til "hængepatter"
Er rigtig ked af dem og har aftalt med manden at når vi har fået de børn vi skal have at så hjælper vi dem lidt på vej til at blive fine, ikke at de skal være store, men bare så jeg bliver glad ved dem igen..
Anmeld