Frøken J. skriver:
Hvis jeg skal være helt ærlig synes jeg det ville være fint hun overførte de 30 som hun foreslår, for jeg synes faktisk i er lige gode om det
Du sender før handlen er sikker, og hun ombestemmer sig efter aftale. Så egentlig synes jeg bare du skulle tage imod de 30 og ikke have hængt hende ud her i debatten.. JEg forstår din frustration, men det er bare så ærgerligt at hænge folk ud, når der er 2 sider til en historie 
Ih, hvor er jeg enig!!!
-og iøvrigt synes jeg at det var fint at 'køber' nægtede at modtage pakken, og dermed sørgede for at den blev sendt retur. Jeg kan slet ikke se hvad trådstarter kan have imod det!?
-og fint at 'køber' foreslår at slå halv skade.
Sidst vil jeg minde om:
-hvor der handles der spildes der! Sådan har det altid været. Nogle gange gør man et rigtig godt køb, og så er der andre der har solgt noget alt for billigt. Andre gange gør man en rigtig god handl og får rigtig meget for sine ting, mens der så sidder en anden og har betalt lidt for meget for det. Sådan er det bare når man købe og sælger!
Her er der to mennesker der 'mister' 30kr. Selvfølgelig er det ærgeligt, men Come On....så er det altså heller ikke værere!!!
God søndag til alle!
Anmeld