Hej! Jeg skriver for at forhøre mig om, om de småproblemer jeg render og døjer med overhovedet bør reageres på.
Sagen er den, at mig og min kæreste har boet sammen i et år nu. Vi har det dejligt sammen, har et sundt sexliv, ja- intet fejler hvertfald igenting. 
Alligevel var jeg en tur til sjælland i weekenden. Flere gange i løbet af weekenden, sms'ede min kæreste frækt til mig, hvilket ikke er noget problem i sig selv- men, men.. Han blev VED med at komme ind på anal-sex, hvilket vi har haft prøvet, men jeg ikke brød mig om. Dette tænkte jeg ikke videre over, før jeg var kommet hjem, og ville tjekke overførslerne på hans computer for at finde en god film (som han ivrigt downloader til mig, så jeg har noget at lave mens han arbejder sent). Her fandt jeg 3 downloadede pornofilm, som alle omhandlede unge piger og "nybegyndersex". Den ene hed bl.a. "Anal-debut", hvilket fik mig til at tænke på hans tidligere frække sms'er omhandlende lige præcis dette.. Hmmm... Er det okay at han sidder og downloader anal-porno med ungpiger?
Det skal lige siges at jeg altså kun er 19, han er 24. Har ikke konfronteret ham med de fundne pornofilm endnu, men burde jeg det???
.. Det går mig faktisk lidt på.
Når men, anden ting var at... Idag var herren på toilettet i over en halv time (hvilket han ofte er, mens jeg er hjemme). Jeg skulle så også derud, og gik derfor hen til døren for at høre om han snart var færdig. Jeg kunne høre at han hørte høj musik derude, og smugkiggede derfor ind af nøglehullet for at se hvad han lavede 
. Han stod og onanerede ind over toilettet! Og dette gjorde han MENS jeg sad i stuen, hvilket jeg finder lidt... underligt.. Altså vi har jo et godt sexliv... Hmm. Når men så bankede jeg på og sagde jeg sku på toilettet, og hurtigt fik han bukserne op, åbnede døren og hoppede ud i badet. For sjov hoppede jeg med i badet, men ikke om jeg kunne få tændt ham på nogen som helst måde 
Han havde jo selv lige gjort det, i smug, hvilket nok er sket mange gange (hvorfor han altid er så lang tid på toilettet).
Undskyld den lange smøre, men.... Ville i reagede hvis jeg kæreste downloadede sådanne porno uden at fortælle det? Og hvis han onanerede på toilettet ofte, mens i var hjemme??
Mange fortvivlede hilsner,
Den anonyme...